Këngëtari i njohur do t’i japë fund beqarisë, kush është vajza që i ka vjedhur zemrën?

Këngëtari i njohur do t’i japë fund beqarisë, kush është vajza që i ka vjedhur zemrën?

Një tjetër personazh i njohur shqiptar është gati t’i japë fund beqarisë!

Bëhet fjalë për këngëtarin e njohur, Ardian Bujupi, i cili prej kohësh ka nisur një lidhje serioze. Sipas “Prive” artisti është prej muajsh në lidhje me një vajzë shqiptare që jeton në diasporë.

Këtë lidhje ai e ka mbajtur të fshehtë dhe shumë larg syrit të publikut. Artisti s’ka postuar asgjë rreth kësaj marrëdhënie, që mesa duket i ka sjellë shumë lumturi.

Çifti kanë nisur të mendojnë për dasmën dhe duket se janë gati për të çuar raportin e tyre një hap më përpara.

Ne jemi në pritje të më shumë detajeve rreth ditës së veçantë të tyre.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria humb me Italinë, a ka shanse të kalojë grupin në Euro 2024?×

Lajmi i fundit

Gjirokastër/ Parcela e sapombjellë përfshihet nga flakët

Gjirokastër/ Parcela e sapombjellë përfshihet nga flakët