Kush është këngëtarja që po bashkëpunon Ardian Bujupi, ja detaji që kapën fansat

Kush është këngëtarja që po bashkëpunon Ardian Bujupi, ja detaji që kapën fansat

Ardian Bujupi

Këngëtari njohur Ardian Bujupi ka paralajmëruar një këngë të re që do të sjellë në bashkëpunim me një vajzë. Ai ka publikuar një foto ku ka dalë bashkë me një vajzë që i duket vetëm trupi, duke e lënë surprizë për publikun.

Por, ajo që ra në sy ishte byzylyku që vajza misterioze mban në dorë. Fansat kanë aluduar se byzykyku që vajza mban në dorë i përket Xhensila Myrtezajt, pasi vetë ajo në një foto të publikuar kishte po të njëjtin byzylyk.

Kënga e re që do të sjellë Bujupi do të titullohet “Panorama” dhe do të jetë në bregdet duke u përshtatur me sezonin veror.

Gjithashtu, një tjetër detaj që tërheq vëmendjen është komenti i Xhensilës në postimin e Bujupit, teksa e shoqëron postimin me një emoji që shkel syrin, por akoma nuk dihet nëse kënga është bashkëpunim i të dyve.

Kujtojmë se Ardian Bujupi dhe Xhensila Myrtezaj sollën për publikun këngën “Çika Çika”, që rezultoi shumë e suksesshme e që ka tejkaluar shifrën e 100 milion klikimeve në Youtube.

1/2
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Besoni se miratimi i rezolutës e bën më efikase luftën ndaj korrupsionit?×

Lajmi i fundit

Piktura e Guri Madhit pjesë e Muzeut të Futbollit Gjerman, gërshetim i sportit me artin në prag të Euro 2024

Piktura e Guri Madhit pjesë e Muzeut të Futbollit Gjerman, gërshetim i sportit me artin në prag të Euro 2024