Xhensila Myrtezaj dhe Ardian Bujupi sjellin hitin e verës me ritme dhe pamje nga jugu i vendit (VIDEO)

Xhensila Myrtezaj dhe Ardian Bujupi sjellin hitin e verës me ritme dhe pamje nga jugu i vendit (VIDEO)

Xhensila Myrtezaj dhe Ardian Bujupi

Pak ditë më parë, Ardian Bujupi paralajmëroi se do të sjellë një këngë verore për publikun me anë të një fotoje në Instagram. Fansat dyshonin se ajo ishte Xhensila dhe ky dyshim u vërtetua me lançimin e këngës.

Para pak minutash, këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj solli këngën e saj më të re, në bashkëpunim me Ardian Bujupin. Kënga e titulluar “Panorama” është shkruar nga Endrit Mumajesi dhe dy këngëtarët, ndërkohë që pritet të jetë hiti i verës së këtij viti.

Videoklipi është xhiruar në Jug të Shqipërisë dhe skenat janë shumë të larmishme, me plot ngjyra. Xhensila shfaqet më në formë se kurrë në videoklipin e fundit.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Vloreee: 11/07/2020 14:03

  Mir ky ....po kjo budallacka ka ze te mire pse sajoet kote me panoramamamama... vk.

  Përgjigju
 • E bojna, e sajojna: 11/07/2020 11:15

  Kenge koti. Hit e veres ky?Une per vehte nuk e cova deri ne fund shkimin e videos. Nese merr klikime tregon cfare niveli ulet jane ndjekesit.

  Përgjigju
 • TOMA: 11/07/2020 09:24

  tallava evriuer lale...alabnezet, nehandertalet e pare qe kane arritur te perdorin mjete teknologjike...rrespekt e mirnjohje...

  Përgjigju
 • Urime: 11/07/2020 00:52

  Ju lumtë,kur Video-clipet i bëni ne Shqipëri,edhe reklamoni Bukuritë e Mëmë(At)Dheut!!!

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Shqipëria humb me Italinë, a ka shanse të kalojë grupin në Euro 2024?×

Lajmi i fundit

Shijaku ‘pushtohet’ nga tymi, i vendoset zjarr vendgrumbullimit të mbetjeve (VIDEO)

Shijaku ‘pushtohet’ nga tymi, i vendoset zjarr vendgrumbullimit të mbetjeve (VIDEO)