Young Zerka fotografohet në krahët e një vajze, Ronela në Amerikë (FOTO)

Young Zerka  fotografohet në krahët e një vajze, Ronela në Amerikë (FOTO)

Young Zerka dhe Ronela Hajati

Artisti Young Zerka, së fundmi është fotografuar bashkë më një femër bjonde në një pishinë. Sipas fotove të Lajmi.net të rinjtë janë në jug të Shqipërisë.

Në media flitet që Young Zerka është në një lidhje me këngëtaren Ronela Hajati, por ata asnjëherë nuk e kanë konfirmuar.

 Ronela Hajati për momentin ndodhet në Amerikë.

Nuk dihet se kush është vajza në krah të këngëtarit, por nga fotot dallojmë që ata po ia kalojnë shumë mirë me njëri-tjetrin.

Ora 20:31
Këngëtari shqiptar fotografohet në krahët e një vajze, Ronela në Amerikë
2/3
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Sipas jush kush e ringre PD-në?×

Lajmi i fundit

Golashënues dhe kampion në Spanjë, Myrto Uzuni vlen 25 milionë euro

Golashënues dhe kampion në Spanjë, Myrto Uzuni vlen 25 milionë euro