Kërcen dhe shijon muzikën me sy mbyllur, macja e veçantë ‘çmend’ rrjetin (VIDEO)

Nga lojërat deri të mësimi i trukeve të reja, kafshët arrijnë gjithmonë të shpërndajnë buzëqeshje në internet. Së fundmi një mace ka pushtuar zemrat e shikuesve në Indi dhe jo vetëm, teka shihet duke shijuar dhe kërcyer nën ritmet e muzikës.

Si një njeri kur dëgjon muzikën e tij të preferuar, me sy mbyllur, macja ka mbledhur mijëra shikues në videon e saj të veçantë.

Njerëzit në rrjetet sociale u “çmendën” pas saj, ndërsa pikëpyetja më e madhe është “Si mund një mace të shijojë muzikën në këtë mënyrë”?

J.GJ./r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Grupimi Berishës koalicion me LSI për zgjedhjet e 6 marsit. Mendoni se ky vendim do u sjellë:



×

Lajmi i fundit

John

Ermonela Jaho anëtare nderi e shoqatës lirike në Spanjë