Kërkon që Ledri të ketë një bashkëpunim me një prej ish-të dashurave, Sara Hoxha tregon se nuk është aspak xheloze

Kërkon që Ledri të ketë një bashkëpunim me një prej ish-të dashurave, Sara Hoxha tregon se nuk është aspak xheloze

Sara Hoxha dhe Ledri Vula

Ledri Vula dhe Sara Hoxha janë një nga çiftet më të dashura për publikun shqiptar dhe janë prindër të një vajze, Poem Blu.

Sara, në marrëdhënien e saj me Ledrin është shprehur gjithmonë se nuk është xheloze. Në intervistën e saj më të fundit në “Prive”, e pyetur se me kë donte që reperi të kishte një bashkëpunim muzikor nga një prej ish-të dashurave të tij, Sara tregoi emrin.

Ajo do të donte që Ledri të kishte një bashkëpunim me Dua Lipën.

“Do doja shumë që të kishin një bashkëpunim bashkë. Kur e takova vjet nuk ishte sikur po takoja Dua Lipën një superstar. Ishte shumë njeri me këmbë në tokë, ajo dhe familja e saj”, tha Sara.

 

S.C/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Finalja mes Spanjës dhe Anglisë, sipas jush kush e fiton Euro 2024?×

Lajmi i fundit

LAJM I FUNDIT/ Qëllohet ndaj Donald Trump, plagoset në njërin vesh gjatë mitingut. Vritet atentatori!

LAJM I FUNDIT/ Qëllohet ndaj Donald Trump, plagoset në njërin vesh gjatë mitingut. Vritet atentatori!