Këshilltari i PL votoi kryebashkiaken e re, Meta e 'zhyt' në det: S’ka kënaqësi më të madhe se të lindësh në Skrapar e të vdesësh në Himarë (Video)

Një ditë pas votimit mes tensionesh të kryetares së komanduar të bashkisë Blerina Bala Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta shfaqet në Himarë në shoqërinë e Timoleo Gërdhuqi, këshilltar bashkiak i Partisë së Lirisë në Himarë që votoi për Blerina Balën.

Në videon e publikuar në rrjetin e tij Ilir Meta thotë, “Nuk ka kënaqësi më të madhe se të lindësh në Skrapar e të vdesësh në Himarë”.

 “Në Porto Palermo me Timo Trimin, kryekëshilltarin tonë në Bashkinë e Himarës, ku sot uji ishte më i ftohtë se akulli, por vetëm ne fillim se pastaj s’të iket’, shkruan Meta krahas videos së publikuar.

 

 


Lajmi kryesor:

VIDEO/ Ilir Meta takon babanë e Fredi Belerit: Himara do ia tregojë regjimit vendin edhe nga burgu! Të hënën do kërkoj të vizitoj të rrëmbyerin politik


B.K/E.H/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Besoni se miratimi i rezolutës e bën më efikase luftën ndaj korrupsionit?×

Lajmi i fundit

Atentati ndaj ish-prokurorit Arjan Ndoja, SPAK mbyll hetimet dhe dërgon për gjykim 6 persona

Atentati ndaj ish-prokurorit Arjan Ndoja, SPAK mbyll hetimet dhe dërgon për gjykim 6 persona