Këto janë shenjat e horoskopit që do të bëjnë shumë para

Foto Ilustruese

Përsa i përket fatit, çdo gjë varet nga yjet. Sipas astrologjisë, këto janë 3 shenjat që kanë e kanë më të lehtë për të të kursyer ose për të fituar gjithnjë e më shumë para.

Virgjëresha

Kjo shenjë zakonisht nuk ka problem të kujdeset për mirëqënien e shtëpisë tuaj pasi janë shumë të përkushtuar dhe i arrijnë qëllimet që kanë në mendje.

Akrepi

Akrepi konsiderohet si shenja më me fat nga të gjitha. Nëse ata nuk mund të kursejnë para është e sigurt që mund t’i fitojnë shumë lehtësisht.

Luani

Shenja e Luanit është udhëheqës si natyrë. Ata e duan pushtetin, pjesë e të cilit është edhe paraja.

  • Sondazhi i ditës:

    Ju duket e drejtë që studentët e pavaksinuar të humbasin vitin akademik?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Zgjedhjet lokale në Kosovë, votat për partitë LVV, LDK dhe PDK gati në barazim