Ketri i dehur hiti i momentit në rrjet (VIDEO)

Mathleen Morlok nga Minesota javën e kaluar vendosi të pastrojë frigoriferin e saj dhe të heqë qafe dardhat tashmë të pjekura.

Ndërsa disa ketra vizitojnë rregullisht oborrin e saj në këtë periudhë të vitit, Morlock vendosi t’i trajtojë.

Sapo la frutën, Morlock pa një ketër që tashmë e njihte, të cilën e quajti Little Red.

Little Red menjëherë u hodh me lakmi në një dardhë, dhe më pas u zhduk. Një orë më vonë ajo e pa atë duke ardhur për ‘përsëritje’, por kishte diçka të çuditshme në ecjen e tij.

Duke parë ketrin të mbështetej në mënyrë të panatyrshme gjatë kthimit, ajo kujtoi se dardhat në frigorifer mund të fermentoheshin, gjë që kishte shpjeguar sjelljen e Little Red.

Ajo menjëherë e filmoi dhe e postoi në internet dhe pamjet e ketrit të dehur shpejt u bënë hit.

r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se partitë politike do ta respektojnë kuotën gjinore; 30% gra në listat fituese të kandidatëve për deputetë?

Komento

Komente

  • Tirona: 30/11/2020 21:45

    Lloj lloj menyrash bejne njezit per te mare ca klikime , disa i morin breskat e detit i torturojne duke i futur ne mes te shkembijve, ndersa disa te tjere i hudhin ushqimit te kafsheve pije alkolike.Vetem keto kafshe te gjora e din se cfare po heqin nga mania e races njerzore.

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Bisedimet Athinë-Ankara, reagimi i parë nga Turqia: Ishte shumë pozitiv, duhet të flasim për çështjet që na kanë ndarë prej vitesh