Kiara e ofenduar nga sjellja e Luizit shpërthen në lot, debati me tone të larta mes çiftit u nxit nga një fishkëllime e Luizit

Kiara e ofenduar nga sjellja e Luizit shpërthen në lot, debati me tone të larta mes çiftit u nxit nga një fishkëllime e Luizit

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli

Darka e mbrëmjes së djeshme mes dy të nominuarave të kësaj jave Olta dhe Kiara, duket se nuk i ka pëlqyer aspak Luizit. Pasi vajzat u kthyen nga darka e organizuar për ta në suitë, një debat u përshkallëzua mes çiftit  nga një fishkëllimë e Luizit drejt Kiarës, e cila nuk po e dëgjonte. Ky veprim i Luizit bëri që moderatorja të shpërthente edhe në lot.

 

“Me kë po flet ti, kujt i fishkëllen? Boll me kaq. Mos më ngri zërin, të jetë hera e fundit, sepse edhe sot kur ma ngrite zërin më ke prekur, më bëre të ndihem si e pavlerë. Jam shumë e prekur, është hera e disatë që më bërtet.

Më ka bërë si lolo. Nuk dua të të dëgjoj as të të shoh. Kush je ti që më bërtet? Unë nuk lejoj as nënën dhe babain tim të më bërtasin. Nuk dua të të flas fare, jo nata e fundit të jetë, por të jetë edhe dita e fundit e jetës, nuk më intereson,”-tha Kiara.

Luizi nga ana tjetër i shpjegoi arsyen e sjelljes së tij

”Ti zgjodhe të rrish me Oltën, të kërcesh, kam frikë se ikën ti. Ky është problem, se kur të shkosh në shtëpi nuk jam unë aty. U mërzita se hyra në dhomë të rrëfimit dhe ju thash sonte që është nata e fundit, Kiara duhet të darkojë me dikë tjetër? Është dita e fundit, nuk e dimë kur do të takohemi.”

 

 

 

 

 

K.T./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Fanse Luit: 27/03/2023 04:46

    Po e ndiqja live momentin per te cilen qenka ofenduar parazitja Kiara Ai e therriti gati 10 here o Kiara I Kiara por ajo nuk donte tha dinte se kishte pire nje shishe votka dhe Ai beri shume mire qe I fershelleu Ajo e perbuzte Luizin pasi siç tha dhe vete vetem nje valixhe me rroba kishte dhe asgje tjeter por kur doli dhe pa famen e tijqante ne fan club se kishte lente nje purse te saj brenda shtepise Pale kur shiste pordhe se ado ta perlendte gjyshja,nje gjyshe rrospije Si nuk foli njehere per hallat Kiara se tezen se hiqte nga goja

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Arrestimi i zyrtares së Shëndetësisë, a po e lufton SPAK korrupsionin?×

Lajmi i fundit

E rëndë në Përmet, 24-vjeçari mbyt me plastmas nënën e tij! Babai: Në burg duhet të futet doktori, jo im bir!

E rëndë në Përmet, 24-vjeçari mbyt me plastmas nënën e tij! Babai: Në burg duhet të futet doktori, jo im bir!