Kiara i flet Keisit për Luizin: Eshtë shumë i dashur, ka nxjerrë një version të mirë timin

Kiara i flet Keisit për Luizin: Eshtë shumë i dashur, ka nxjerrë një  version të mirë timin

Kiara dhe Kejsi

Në një bisedë më banoren më të re, Keisin, Kiara i flet më shumë për lidhjen e saj me Luizin dhe si i duket asaj. Ajo shprehet se me karakterin që ka nuk do i kalonte lehtë të gjitha ato që ndodhën, por Luizi i’a dha ndjesinë  për t’i  dhënë një mundësi të dytë. Fakti që ai qëndroi afër saj, këmnguli gjatë gjithë kohës, e bëri atë të ndryshonte mendim dhe ta respektonte për faktin se i ka qëndruar afër. Sipas Kiarës, Luizi është njeri që i mbështet ata që do.

Kiara thotë se në fillim nuk e besonte aspak dhe se Luizi kishte zero shanse me të pasi qëllimi i saj nuk ishte të krijonte nje lidhje.

Në lidhje me lojën e tij, fakti që shumica e banorëve tentojnë të krijojnë konflikte të kota me Luizin e bëjnë Kiarën të mendojë se janë falso.

 

F.D/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Kualifikueset e Euro 2024, kush e fiton ndeshjen Poloni-Shqipëri?×

Lajmi i fundit

Të shtënat me armë te Top Channel, Report Tv siguron foton e mjetit të djegur të autorëve! Brenda kishte kallashin

Të shtënat me armë te Top Channel, Report Tv siguron foton e mjetit të djegur të autorëve! Brenda kishte kallashin