'Kisha problem shëndetësor, u sqarova', Rama me qytetarin: Tregoni kujdes, rrini në shtëpi

Rama: Napolon mirëmbrëma! Edi jam
Qytetari: Të përshëndes
Rama: Më ke shkruajtur për një arsye shëndetësore
Qytetari: Më telefonuar nga urgjenca dhe u sqarova për problemin. Faleminderit për shqetësimin
Rama:  Më bëhet qejfi, rrini në shtëpi dhe tregoni kujdes. Ju përqafoj nga larg.  


Lajmi kryesor:

Jeni në karantinë dhe keni një hall? Rama: Shkruani këtu dhe për 24 orë ju zgjidhim problemin (VIDEO)


I.K./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se forcat politike do arrijnë marrëveshje për çështjen e listave?×

Lajmi i fundit

John

Shtyhet për në orën 13:00 seanca për Fjolla Morinën/ Prokuroria kërkon 'arrest shtëpie' dhe garanci pasurore 5 mln lekë: Ekoja s'mjafton të vërtetohet shtatzënia