Kjo është zona ku dyshohet se kanë humbur kontaktet turistët e huaj në Valbonë

Report Tv kanë siguruar pamjet nga zona ku dyshohet se kanë humbur kontaktet dy turistët e huaj. Zona quhet Ragami, dhe është shtegu që të çon në drejtim të Thethit.


Lajmi kryesor:

Operacioni i kërkim-shpëtimit finalizohet me sukses/ Humbën prej ditës së djeshme, gjenden dy turistët e huaj në Theth


M.Q./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të ulen në tryezë Rama e Basha për të diskutuar për vettingun e politikanëve?×

Lajmi i fundit

John

Kriza e rezultateve, Barcelona shkarkon trajnerin Koeman