Kjo video ku JLo këndon me të bijën po pushton rrjetin

Me sa duket vajza e këngëtares Jennifer Lopez po ec në hapat e prindërve të saj. Vogëlushja ka mrekulluar me zërin e saj teksa shfaqet në videon e postuar në e ëma gjatë provave për performancën e këngës më të re të Lopez ‘Medicine’.

Gjatë kohës që këngëtarja praktikonte vokalin e saj nën tingujt e pianos, e bija iu bashkua. Këngëtarja i sugjeroi të këndonte këngën "If I Ain't Got You", të Alicia Keys dhe çfarë ndodhi më pas ishte emocionuese.

Emme ka kënduar me një zë potent që ka emocionuar të pranishmit, por më tepër Lopez.

A.P./r.k./Shqiptarja.com
Komento