Kjo vogëlushe sot është një nga vajzat e njohura shqiptare (FOTO)

Moderatorja Elita Rudi  ka shuar një kuriozitet në Instastory duke na treguar si dukej ajo fëmijë. Ajo është një nga vajzat më të komentuara dhe sidomos tani që u bë nënë. Ajo dhe Gjiko janë prindër të djalit me emrin Zëri.

Elita ka treguar se djali i saj ngjan më tepër me partnerin e saj. Ajo ka qenë një fëmijë i bukur dhe ndoshta flokët e zeza dhe buzëqeshja identike u lehtësojnë punën për ta njohur. 

1/3
A.P./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se pas miratimit të Reformës Zgjedhore do të ketë zgjedhje të parakohshme?

Komento