Klea Huta dhe Elgit Doda martohen larg të gjithëve në një shkretëtirë në Marok (FOTO)

Klea dhe Elgit

Klea Huta dhe Elgit Dodës janë martuar në mënyrë të fshehtë në një shkretëtirë në Marok.

Të gjithë janë çuditur për martesën e fshehtë të tyre, por çifti i famshëm i ka thënë “po” njëri tjetrit në mënyrën më unike të mundshme.

Ata e kanë dhënë lajmin përmes fotove të publikuar në faqen e tyre në Instagram, realizuar nga Anjeza Dyrmishi.

Klea duket mahnitëse me fustanin e bardhë të nusërisë, gjithashtu edhe Elgiti me kostumin e zi.

Ata shfaqen shumë romantikë në galerinë e fotove të dasmës së tyre dhe Klea lajmëron se do të ketë edhe të tjera.

Kujtojmë që Klea dhe Elgiti janë një ndër çiftet më të dashur të showbizit.

Ora 21:06
Klea Huta dhe Elgit Doda martohen larg të gjithëve në një shkretëtirë në Marok
1/5
E.D./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  Një ditë afat për reformën zgjedhore, a mendoni se palët politike do vendosin në favor të qytetarëve?

Komento

Komente

 • ROTA: 27/01/2020 08:14

  Po kujt i plasi ROTA për kta vipat e leshit o zot çfar katastrofe.

  Përgjigju
 • Kafsha: 26/01/2020 21:59

  Nuk pjerdh njeri sot së kush eshte tjetri apo ç farë ben, nuk do t ia dije askush për askë!

  Përgjigju
 • Po kush i fotografon keta mor aman: 26/01/2020 21:44

  Po kush jan këta të famshëm qe iken u mbeshyen për te kursyer leket e dasmes.. Kemi vipa ne jo shaka..gjer ne Marok për tu martuar ne fshetesi nga frika e fotografive e pastaj e nxjerrin edhe e publikojnë vet albumin e dasmes vend e pa vend.. Merre me leng se mishi u mbarua thuaj

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Tritol në hotelin e Ervin Matës pranë QSUT-së në Tiranë, nuk ka të lënduar