Klea Huta poston foton e parë të vogëlushit Krid

Klea Huta poston foton e parë të vogëlushit Krid

Elgit Doda, Klea Huta dhe djali i tyre Krid

Moderatorja Klea Huta dhe kompozitori Elgit Doda kanë postuar për herë të parë foton e djalit të tyre.

Ata u bënë prindër për herë të parë ditën e djeshme dhe të voglin e quajtën Krid. Moderatorja kishte kohë që përgatitej për këtë ditë pasi postonte foto dhe video nga veshjet  që blinte për të voglin.

Së fundmi, Klea ka publikuar në InstaStory një foto të ëmbël duke i mbajtur dorën e vogël të birit, i cili ka shtrënguar gishtin e saj.

“Ti më ndryshove jetën", ka shkruar Klea në gjuhën spanjolle krahas fotos.

Postimi i Kleas

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • www.youngtribune.com: 07/06/2020 01:19

    Pa pa cfare lajmi I papare. Ne Shqiperi kur femra eshte akoma skllave seksi

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Riorganizimi i PD, a duhet të zhvillohet menjëherë gara për kryetarin e ri?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ U paraqit sot në SPAK, Silva Bino ‘e bezdisur’ nga gazetarët: A jeni në vete ore? U thirra për punë tjetër

VIDEO/ U paraqit sot në SPAK, Silva Bino ‘e bezdisur’ nga gazetarët: A jeni në vete ore? U thirra për punë tjetër