Koalicioni Berisha-Meta kërkoi rinumërim të votave në Elbasan, KAS: Do rinumërohen vetëm në 3 QV

 

KAS ka vendosur rinumërimin e votave për kryebashkiak në Elbasan vetëm në 3 prej QV-ve ku raportohet të ketë patur shkelje gjatë procesit të votimit. 


Lajmi kryesor:

Ankimimi i koalicionit Berisha-Meta për votimin elektronik në Elbasan, KAS: Do rinumërohen 3 prej qendrave të votimit


B.V/r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria në krah të Kosovës, nuk mbështet qëndrimin e BE-së: Si e gjykoni?×

Lajmi i fundit

Mero Baze: Altin Dumani nuk duket i frikësuar dhe ky është lajm i mirë

Mero Baze: Altin Dumani nuk duket i frikësuar dhe ky është lajm i mirë