Kokaina e Maminasit/ Dështon sërish procesi, avokati Haxhiaj: Do shihni surpriza, droga jo e Çekajt

Kokaina e Maminasit/ Dështon sërish procesi, avokati Haxhiaj: Do shihni surpriza, droga jo e Çekajt

Krimet e Rënda për herë të dytë nuk kanë mundur të hapin dot procesin për Arbër Cekajn, Donaldo Lushaj dhe Armando Pezakun të arrestuar për 613 kg kokainë të sekuestruar në Durrës.

Shkak për mosçeljen e procesin është bërë mos pasja e një prokure origjinale nga avokati i Cekajt, Maks Haxhiaj.

Ndërsa Haxhiaj u shpreh për mikrofonin e Reporttv se në këtë gjykim do të ketë surpriza për emrin real të pronarit të drogës.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

U arrestua 9 ditë më parë si autor i një atentati në Don Bosko, vdes në burgun e Fushë-Krujës Andrea Bregasi! 32-vjeçari pësoi arrest kardiak

U arrestua 9 ditë më parë si autor i një atentati në Don Bosko, vdes në burgun e Fushë-Krujës Andrea Bregasi! 32-vjeçari pësoi arrest kardiak