Kolegji Zgjedhor rrëzon PD, fleta e votimit me 25 prill do të jetë me numra

Kolegji Zgjedhor ka rrëzuar nakimimin e PD, duke lënë në fuqi vendimin e KAs i cili ka vendosur që fleta e votimit të jetë me numra dhe jo me emra siç e kërkoi PD.


Lajmi kryesor:

Fleta e votimit në 25 prill do të jetë me numra, jo me emra! Kolegji Zgjedhor rrëzon PD, Kaso: Truk nga Rama për të fshehur kandidatët, por s’i shpëton dot humbjes


Be.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se Rama e Basha do të bëjnë kompromis për të ardhmen e Shqipërisë?×

Lajmi i fundit

John

Shkolla 9-vjeçare 'Murat Toptani' në Selitë gati për 360 nxënës në shtator, Veliaj: Gati 10 shkolla të reja, 10 të tjera në semestrin e dytë