Komisioni i vlerësimit/ Braçe ironizon: Hapja e PD nuk heq përgjegjësitë e vrasjeve

Komisioni i vlerësimit/ Braçe ironizon: Hapja e PD nuk heq përgjegjësitë e vrasjeve

Zëvendës kryeministri Erion Braçe

TIRANË- Zëvendës kryeministri Erion Braçe ka reaguar sot pas ngritjes së komisionit të vlerësimit të kandidatëve për deputetë nga PD, duke ironizuar selinë blu.

Përmes një mesazhi në rrjetet sociale, Braçe shkruan se hapja e PD është një film i parë edhe herë të tjera dhe se asgjë nuk ia heq kësaj partie përgjegjësitë e vjedhjeve dhe vrasjeve.

“Lajm i madh shumë; Basha ngre komision që do përzgjedhë deputetet! Ndryshim i madh, hapje e madhe! Një pyetje kam unë; A do e përzgjedhë Sali Berishën ky komisioni i ndryshimit?

Zgjohuni nga gjumi, është film i parë. Kurrë nuk hiqen përgjegjesit e vjedhjeve e vrasjeve të përbashkëta në atë parti!

Kalofshi mire me komisionin e ndryshimit të madh dhe hani nga një tas me boronica!”, shkruan Erion Braçe.

B.K./b.ha./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Ana: 05/08/2020 14:45

    Fjale boshe,te njejtat fjale gjithmone,kur nuk jeni te zotet me i cua para drejtesise ma mire mos flisni,na i hapet zorret

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    A e zgjidh problemin me shqiptarët në Britani vizita e Ramës në Londër?×

Lajmi i fundit

E djathta përmbys e Foltores

E djathta përmbys e Foltores