Koncerti ‘Jingle Ball’, Dua Lipa ‘vjedh’ vëmendjen me paraqitjen e saj

Koncerti ‘Jingle Ball’, Dua Lipa ‘vjedh’ vëmendjen me paraqitjen e saj

Dua Lipa

Ikona Dua Lipa performoi gjatë koncertit ‘Jingle Ball’ të KISS FM në Kaliforni. Ylli britanik dominoi skenën ku u shfaq me një triko të kuqe me me detaje të zeza dantelle.

Krijuesja e hitit Future Nostalgia dukej në formë si kurrë më parë, shpesh duke ngritur fundin e fustanit për të treguar këmbët e saj të tonifikuara. Ajo u vesh me çizme të larta të stiluara. Flokët brune të rrjedhura të Lipës ishin ndarë në mes dhe të veshur me valë.

Sa i përket grimit, këngëtarja zgjodhi vetëm një makeup me hije të ngrohtë kafe nëpër dhe një buzëkuq nude me shkëlqim dhe të thellë. Për t’iu përshtatur pamjes së saj të kuqe të zjarrtë, Lipa kishte një manikyr të kuq në formë kthetra.

1/2
G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Arrestimi i zyrtares së Shëndetësisë, a po e lufton SPAK korrupsionin?×

Lajmi i fundit

E rëndë në Përmet, 24-vjeçari mbyt me plastmas nënën e tij! Babai: Në burg duhet të futet doktori, jo im bir!

E rëndë në Përmet, 24-vjeçari mbyt me plastmas nënën e tij! Babai: Në burg duhet të futet doktori, jo im bir!