Konfirmohet lidhja e Mozzik me vajzën e politikanit të njohur?

Konfirmohet lidhja e Mozzik me vajzën e politikanit të njohur?

Mozzik dhe Lotina

Para pak ditësh në mediat rozë u përfol se reperi Mozzik kishte nisur një romancë të re me Lotininën, vajzën e politikanit Lutfi Haziri.

Dyshimet u shtuan akoma më shumë pas një fotoje që reperi hodhi në Insta Story duke u përqafuar me një vajzë dhe më pas fotove që dyshja postonte nga të njëjtat vende.

Mirëpo kësaj here Lotina ka postuar një foto, ku vihet re se pranë saj ndodhet Mozzik dhe ky detaj dallohet prej tatuazheve që ai ka në këmbët e tij.

Xh.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se SPAK do të bëjë drejtësi për 21 janarin?×

Lajmi i fundit

Eksperti i PD-së: Rënia e Euros rrit çmimet, qeveria të jetë më e kujdesshme

Eksperti i PD-së: Rënia e Euros rrit çmimet, qeveria të jetë më e kujdesshme