Nuk e fshehin më romancën e tyre, reperi Mozzik dhe Lotina Haziri ndajnë momentet e ëmbla së bashku (FOTO)

Nuk e fshehin më romancën e tyre, reperi Mozzik dhe Lotina Haziri ndajnë momentet e ëmbla së bashku (FOTO)

Reperi Mozik dhe Lotina Harizi

Reperi Mozik dhe Lotina Harizi, nuk e fshehin më romancën e tyre dhe kanë publikuar momentet e ëmbla së bashku në rrjetet sociale.

Ka qënë Leotina ajo e cila ka publikuar videon teksa ndodhet në makinë, ndërsa duket edhe krahu me tatuazhe i Mozzik.

Çifti shfaqet shumë i lumur krah njëri- tjetrit.

Ishte Mozzik ai i cili konfirmoi lidhjen me Lotinën, duke thënë se ajo ishte gjëja më e mirë që i kishte ndodhur në jetë.

Mozik  u shpreh se ndihet shumë i lumtur dhe se gjërat mes tyre kanë ardhur në mënyrën më të bukur.

Reperi i njohur, i cili ka një vajzë Hanën me ish-partneren, Loredana, u shpreh se i ka shkruar prej kohësh vajzës së deputetit të Kosovës, Lutfi Haziri.

 

1/2
S.B/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Listat e deputetëve të hapura në 2/3 dhe jo plotësisht, jeni dakord?×

Lajmi i fundit

Humbja në Conference League, Orges Shehi e ka me gjyqtarin: Na penalizoi, shënojmë në ndeshjen e kthimit

Humbja në Conference League, Orges Shehi e ka me gjyqtarin: Na penalizoi, shënojmë në ndeshjen e kthimit