Deputeti i PS nis sfidë më trendi të momenti për të pastruar Shqipërinë

Deputeti i PS nis sfidë më trendi të momenti për të pastruar Shqipërinë

Koordinatori i PS Tiranë, Ervin Bushati në këtë periudhë pushimesh,  me anë të një postimi në rrjetet sociale ka nisur një sfidë për të gjithë shqiptarët por jo vetëm, për të pastruar mbeturina që shohin në vendin që vizitojnë, në mal, det dhe mjedise të tjera.

Ai shkruan në rrjetin social “Instagram” se: “Mbrojmë Shqipërinë, natyrën e mjedisin dhe plazhet tona të mrekullueshme. Pushimet janë të bukura por nëse nuk mbajmë pastër mund të shkatërrojmë”.

Ndërkohë pas kësaj nisme në rrjetet sociale ka patur një mori postimesh nën hashtagun #cleanalbaniachallange .Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Para Laci: 10/08/2019 22:16

    A tallni bythen me popullin tallni se mire na e bani

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Partia e Mitsotakis kandidon Fredi Belerin për eurodeputet, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Deputeti i PDK-së: BE obligim që të anëtarësojë Kosovën në Këshillin e Europës, do ishte një mësim për Serbinë

Deputeti i PDK-së: BE obligim që të anëtarësojë Kosovën në Këshillin e Europës, do ishte një mësim për Serbinë