Korçë, digjet magazina ushqimore
3 gra në spital në gjendje të rëndë

Korçë, digjet magazina ushqimore<br />3 gra në spital në gjendje të rëndë
KORÇË – Tre gra, punonjëse në një magazinë ushqimore janë asfiksuar pas një zjarri që ka përfshirë vendin e tyre të punës.

Mësohet se 3 gratë që janë asfiksuar ndodhen në spitalin e qytetit të Korçës në gjendje të rëndë për jetën.

korce zjarri me logo
korce zjarri me logo
korce zjarri me logo

Zjarri ka rënë në një bazë ushqimore në fshatin Bregas, ndërkohë që pritet edhe mbërritja e zjarrfikësve për të vënë nën kontroll flakët.

Ende nuk dihen shkaqet e rënies së zjarrit në këtë magazinë.

Redaksia Online
(a.h/shqiptarja.com)

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria humb me Italinë, a ka shanse të kalojë grupin në Euro 2024?×

Lajmi i fundit

Euro 2024/ VAR 'ngrin' Lukakun dhe Belgjikën, Sllovakia fiton 0-1 në Grupin E

Euro 2024/ VAR 'ngrin' Lukakun dhe Belgjikën, Sllovakia fiton 0-1 në Grupin E