Korçë, makina shpërthen në flakë në ecje e sipër, shpëton shoferi e pasagjerët (VIDEO)

KORCE - Një automjet është shkrumbuar nga flakët pasditen e sotme në aksin e vjetër Korçë - Ersekë, në vendin e quajtur Qafa e Qarrit. Nga zjarri ka pasur vetëm dëme materiale dhe fatmirësisht personat që udhëtonin nuk kanë marrë dëmtime.

Dyshohet se shkak është bërë një defekt teknik i automjetit, i cili ka shkaktuar flakët në ecje e sipër.

Fatmirësisht nuk ka persona të plagosur.

Ende nuk dihet saktë sa persona kanë qenë në makinë. 

S.G/r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A jeni dakord që personat e së njëjtës gjini të martohen ligjërisht?×

Lajmi i fundit

VIDEOLAJM/ Njoftimi që ‘alarmoi’ zjarrfikëset e Fierit, futen në apartament me shkallë emergjence

VIDEOLAJM/ Njoftimi që ‘alarmoi’ zjarrfikëset e Fierit, futen në apartament me shkallë emergjence