Aty ku mori mësimet e para në jetë, Ardit Gjebrea rikthehet te shkolla 'Kosova' pas 30 vitesh (VIDEO)

Aty ku mori mësimet e para në jetë, Ardit Gjebrea rikthehet te shkolla 'Kosova' pas 30 vitesh (VIDEO)

Ardit Gjebrea te shkolla 'Kosova'

Ardit Gjebrea mbërriti i pari sot te shkolla Kosova. Jo për të filluar klasën e parë, por për të kujtuar shkollën e tij fillore dhe për të parë se si është transformuar.

Mora rrugën të vij në shkollën time Kosova ku kam studiuar në katër vitet e mia të para. Mbylla sytë dhe erdha që të gjeja atë ndërtesën një katëshe që ishte në formë U-je dhe shikoni se çfarë shikoj. Është e pabesueshme se si kjo shkollë ka ndryshuar dhe menjëherë mu kujtua filmi “ritorno al futuro” me ato 30 vitet që do të vijnë më pas do të doja që të studioja. Që të isha fëmijë, por jo tek shkolla një katëshe, te kjo shkollë e cila simbolizon atë që do të vijë 30 vite më pas. Tani ju me efektet speciale më bëni dot bebe.

Ardit Gjebrea


Lajmi kryesor:

Rama-Veliaj përurojnë shkollën 'Kosova': Administrata e shkuar donte ta bënte pallat, sot është shkolla më e bukur e Tiranës


  • Sondazhi i ditës:

    Ndryshe nga biznesi i vogël profesionet e lira do të tatohen, si ju duket?×

Lajmi i fundit

Zjarri në fabrikën e ‘Deutsch Color’, pronari në polici: Punoj me klientë të huaj, mosrespektimi i kontratave dëm i madh

Zjarri në fabrikën e ‘Deutsch Color’, pronari në polici: Punoj me klientë të huaj, mosrespektimi i kontratave dëm i madh