Kosovë/ Një person në Jarinjë sulmon policin dhe ikën

Kosovë/ Një person në Jarinjë sulmon policin dhe ikën

Pika kufitare e Jarinjës

Një person ka sulmuar fizikisht një polic në pikëkalimin kufitar me Serbinë, në Jarinjë, të martën dhe ka ikur në drejtim të panjohur të kufirit, ka bërë të ditur Policia e Kosovës në raportin 24-orësh të mërkurën.

Sipas njoftimit, rasti ka ndodhur pak para orës 18:00, pasi qytetari ishte ndaluar nga Policia për procedura policore. Polici ka marrë trajtim mjekësor, thuhet në njoftim.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet ti jepet Bashës një shans tjetër për të drejtuar PD-në?×

Lajmi i fundit

"Fluturo lart, Kevin, si shqiponjat! Fluturo te Zoti!" Qindra persona i japin lamtumirën 19 vjeçarit shqiptar, humbi jetën në aksident