Kosovë/ Shpërthim në Mitrovicë, nuk ka të lënduar

Kosovë/ Shpërthim në Mitrovicë, nuk ka të lënduar

Pamje nga vendngjarja

KOSOVË- Një shpërthim ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në Mitrovicë.

Sipas mediave, shpërthimi ka ndodhur në sheshin “Adem Jashari”. Për pasojë janë dëmtuar xhamat e disa bizneseve. Dyshohet se është hedhur një granatë dore.

Nga shpërthimi ka vetëm dëme materiale dhe asnjë të lënduar. Nuk është përcaktuar ende se çfarë e ka shkaktuar shpërthimin. 

Pamje nga vendngjarja

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Heheje: 09/06/2023 13:53

    Terrorizmi serb godet perseri! Duhet te kemi nje elip te posacem antiterror qe te merret vetem me terroristat serbe.

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Sipas jush, a duhet që KFOR të marrë në kontroll veriun e Kosovës?×

Lajmi i fundit

Luajnë kundër kampionëve në Korçë, Ivan Gvozdenovic: Skënderbeu kërkon fitoren

Luajnë kundër kampionëve në Korçë, Ivan Gvozdenovic: Skënderbeu kërkon fitoren