Kreu i PD Sarandë ndërron bravën e largohet, paditet nga Komisioni për Rithemelimin

Kreu i PD Sarandë ndërron bravën e largohet, paditet nga Komisioni për Rithemelimin

Komisioni për rithemelimin e PD ka kallëzuar penalisht, kreun e degës së Sarandës Vesel Koçiut, kryetarit të emëruar të Degës PD Sarandë. Komisioni për rithemelimin e PD thotë se Koçiu ka ndërruar bravën dhe është larguar. Burime për Report Tv bëjnë me dije se ekspertë të Policisë kanë shkuar te zyra e PD për të konstatuar ndërrimin e bravës.


Lajmi kryesor:

Nesër referendum për shkarkimin e Bashës, Berisha ngre Komision për drejtimin e procesit! Përcaktohen qendrat e votimit në Tiranë e qarqe të tjera! Gjirokastra ende pa bazë materiale


SI.E./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

Organizonin lojëra fati në lokal, arrestohet 23 vjeçari në Librazhd, në kërkim bashkëpunëtori i tij! Nis hetimi ndaj 5 klientëve (EMRAT)

Organizonin lojëra fati në lokal, arrestohet 23 vjeçari në Librazhd, në kërkim bashkëpunëtori i tij! Nis hetimi ndaj 5 klientëve (EMRAT)