Krim i menduar, fiku kamerat e sigurisë dhe e torturoi për 10 minuta, ora biometrike në kyçin e Carolines zbuloi kur rrahu për herë të fundit zemra e saj

Pas 37 ditësh gënjeshtra dhe dëshmi imagjinare për të kamufluar krimin makabër, piloti 32-vjeçar disa orë më parë pranoi se vrau bashkëshorten e tij Caroline nga gjaknxehtësia teksa po ziheshin por provat tregojnë të kundërtën!

Ora 00:35-  Pamjet e fundit të regjistruara nga kamerat e sigurisë janë ato të 32-vjeçaarit me të bijën. Por ajo që vihet re është nervozizmi me të cilin piloti shkruan në telefonin e tij.

Nga zbulimet e policisë, dhe pavarësisht se Charalambos i kishte fshirë mesazhet rezultoi se ai po zihej me Carolinen e cila ndodhej në një dhomë tjetër të shtëpisë.

Ora 01:20- Ai hoqi kartën e memories nga kamerat e sigurisë. Ky veprim “tradhton” Charalambon i cili në dëshminë e tij të fundit tha se ishte një krim i kryer në gjaknxehtësi e sipër, por mesa duket ai e kishte planifikuar.

Për dy orë çifti është zënë duke shkëmbyer mesazhe në telefon.

Ora 04:01- Ora e Carolines tregoi gjithçka! Përgjatë 10 minutave ora biometrike e 20-vjeçares tregon një rritje të theksuar të rrahjeve të zemrës, derisa zemra e saj nuk rrahu më kurrë. Ai e vrau!

Ora 04:11- Caroline nuk ishte më.


Lajmi kryesor:

Mbyti gruan 20-vjeçare, burri del para gjykatës me antiplumb! Zbulohet ditari drithërues i viktimës, kishin probleme që prej 2019-s! Policia greke: E kuptuam që në momentin e parë


J.GJ./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Përplasja me Bashën, jeni pro apo kundër rikthimit të Sali Berishës në krye të PD-së?



×

Lajmi i fundit

John

Puna e vetme që gratë mund të bëjnë për qeverinë e Kabulit është pastrimi i tualeteve