Krimi i rëndë në familje në Përmet, dyshohet se 24-vjeçari mbyti të ëmën për shkaqe pronësie! S'ishte dakord që shtëpia t’i kalonte motrës

 

Një pistë tjetër ka dalë nga hetimet për krimin e ndodhur ne familjen Muhollari në Përmet.

Gazetari i Report Tv, Piro Nase bën me dije se dyshojnë se se konflikti përshkallëzoi për shkak se dy prindërit i kaluan në pronësi banesën e tyre njërës prej vajzave.

Ndërtesa tre katëshe mendohet se i kishte kaluar ne pronësi te motrës së tij dhe kjo është bërë pa dijeninë e tij.

Mësohet se i riu ka qene tërësisht i qete dhe se aktin e ka kryer pasi ka mësuar se prona i pati kaluar te motrës se tij. Hetimet vazhdojnë.


Lajmi kryesor:

Mbyti të ëmën me qese plastmasi në Përmet, fqinjët: S’e dinim që kishte depresion, është ekselent! Autori pranon krimin: E meritoj të ndëshkohem


G.MO//Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria luan ndaj Kroacisë sfida e dytë në Euro 2024, kush fiton?×

Lajmi i fundit

Euro 2024/ 'Gjelat këndojnë' në Dusseldorf, Franca fiton 0-1 me vuajtje ndaj Austrisë! Vendos një autogol

Euro 2024/ 'Gjelat këndojnë' në Dusseldorf, Franca fiton 0-1 me vuajtje ndaj Austrisë! Vendos një autogol