Krimi në Shkodër/ Momenti kur ish-polici dhe bashkëjetuesja u gjetën të pajetë në automjet

Krimi i dyfishtë tronditi dje Shkodrën në orët e para të mëngjesit, ku një çift bashkëjetuesish u qëlluan për vdekje brenda në automjet.  

Ngjarja ndodhi pak metra larg banesës së çiftit, pasi ishin kthyer nga një darkë, ndërsa skena e krimit ka ndodhur në prani të djalit 2-vjeçar të Boran Bërçamës dhe bashkëjetueses së tij Silvi Ndoci.

Report Tv ka siguruar foton e dy trupave të pajetë brenda në automjetin tip “Mercedes Benz”. Ata janë qëlluar me breshëri arme automatike “MP5”, duke iu shkaktuar vdekjen e menjëhershme.  

Konstatimi i viktimave u bë vetëm në orët e para të mëngjesit të së dielës nga fqinjët të cilët njoftuan policinë, ndërsa pranë trupit të nënës u gjet edhe djali 2 vjeçar i cili fatmirësisht ka shpëtuar pa lëndime.


Lajmi kryesor:

Krimi në Shkodër, ish-polici dyshohet se ishte pjesë e një grupi kriminal, kishte marrë disa vërejtje


l.q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se pas miratimit të Reformës Zgjedhore do të ketë zgjedhje të parakohshme?