Kristi zbulon nëse ka folur me Keisin pasi ka dalë nga BBV: Jam njeri që kur e mbyll një gjë nuk i kthehem

Kristi zbulon nëse ka folur me Keisin pasi ka dalë nga BBV: Jam njeri që kur e mbyll një gjë nuk i kthehem

Kristi dhe Keisi

Ish-banori i Big Brother VIP2, Krist Dragot, i ftuar ditën e sotme në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, ka treguar detaje nga jeta e tij pas daljes nga shtëpia më e famshme në Shqipëri.

Flet Kristi: Pas BBV s’kam folur me Keisin, e kam mbyllur dhe nuk kthehem

Për Keisin, Kristi ka treguar se nuk i kthehet më asaj historie dhe se nuk ka folur me të përveçse një përshëndetje të thjeshtë.

“U krijua një njohje e bukur s’kam bërë deklarata të mëdha. Unë besoj që reagova si një njeri normal, nuk u bëra ngjitës apo shumë pasionant se në fund të fundit 3-4 javë kishim bashkë, pastaj duke parë si ishte situata nuk ishim për njëri-tjetrin. Mua më pëlqeu që nuk e dramatizuam dhe nuk i dhamë banorëve armë për të luftuar me ne. Nuk ka pasur telefonatë as mesazh as like e asgjë pasi dola. Duhet të respektohet një gjë që mbyllet se ndotet pastaj. Jam njeri që kur e mbyll një gjë nuk i kthehem”, tha Kristi.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Gjuetari: 10/05/2023 21:35

    Tangerlleku si rasti Kejsit i len femnat pa u martu!

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria humb me Italinë, a ka shanse të kalojë grupin në Euro 2024?×

Lajmi i fundit

Rusi/ Putin shkarkon 4 zëvendësministra të Mbrojtjes, në emërimet e reja edhe kushërira e tij

Rusi/ Putin shkarkon 4 zëvendësministra të Mbrojtjes, në emërimet e reja edhe kushërira e tij