Krujë/ Automjeti përplas për vdekje të moshuarin

Krujë/ Automjeti përplas për vdekje të moshuarin

Foto ilustruese

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të diele në Nikël të Krujës, ku një automjet ka përplasur një 77-vjeçar, i cili ka ndërruar jetë në vendngjarje.

Shoferi i automjetit tip “Audi”, i cili aksidentoi për vdekje të moshuarin, është 23-vjeçari i identifikuar me inicialet E.K.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.


Lajmi kryesor:

Bilanci/ 4 aksidente në vend, 8 të plagosur në Fier, Tiranë e Korçë! Përplaset për vdekje këmbësori në Krujë


K.M/SI.E./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord me nismën e Kishës Katolike për ndalimin e simboleve komuniste?×

Lajmi i fundit

Kurti me ambasadorët e QUINT-it, thekson propozimin e tij për zgjedhjet serbe: Mbajtja e tyre në Veri kërkon marrëveshje ndërshtetërore

Kurti me ambasadorët e QUINT-it, thekson propozimin e tij për zgjedhjet serbe: Mbajtja e tyre në Veri kërkon marrëveshje ndërshtetërore