Kryemadhi: S’e ka shitur Arben Ahmetaj Ramën, por një tjetër shumë i afërt me të! S’e mbroj se i nxjerrin një pastruese tjetër me lekë

 

Monika Kryemadhi ka deklaruar sot në ‘5 pyetjet’ në Report Tv se nuk ia ka dhënë Arben Ahmetaj dosjen për inceneratorët por një njeri tjetër shumë më i afërt me Ramën.

“Sa më shumë ta mbroj unë Ahmetajn aq më shumë do ta groposë Edi Rama. Do t’i nxjerrë edhe një pastruese tjetër me lekë.  Arben Ahmetaj në Elbasan dhe Fier ka zero përgjegjësi.  Nuk ma ka dhënë Arben Ahmetaj dosjen. Nuk i ka shitur Arben Ahmetaj por një njeri tjetër shumë i afërt i tyre. E ka shumë afër atë njeriun”, tha Kryemadhi.


Lajmi kryesor:

5 Pyetjet/ Kryemadhi: Ramën s’e shiti Ahmetaj për inceneratorët por 1 tjetër afër tij! Spaho: Basha s’u financua nga para ruse por nga oligarkë shqiptarë


K.T./KT/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet që ndërkombëtarët të ushtrojnë më shumë presion ndaj Serbisë?×

Lajmi i fundit

Borrell: BE rrit mbështetjen ushatrake dhe po përgatit angazhime afatgjata për sigurinë e Ukrainës

Borrell: BE rrit mbështetjen ushatrake dhe po përgatit angazhime afatgjata për sigurinë e Ukrainës