Kryeparlamentari Krasniqi po qëndron në Zvicë

Kryeparlamentari Krasniqi po qëndron në Zvicë
Me ftesë të kryetarit të Këshillit Kombëtar të Zvicrës, Hansjorg Valter, kryeparlamentari, Jakup Krasniqi, bashkë më një delegacion të Kuvendit nga sot e deri më 9 mars po vizitojnë Zvicrën. Gjatë qëndrimit atje delegacioni do të takohet me përfaqësues të lartë të Këshillit Kombëtar si dhe me përfaqësues të institucioneve të Zvicrës, njofton zyra për informim e Kuvendit të Kosovës. 
/rg/shqiptarja.com/

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

DASH e shpalli ‘Non Grata’ Berishën, 65% e shqiptarëve e mendojnë të drejtë vendimin amerikan

DASH e shpalli ‘Non Grata’ Berishën, 65% e shqiptarëve e mendojnë të drejtë vendimin amerikan