Kryesia miraton 4 kandidatë për kryetarin e ri të PD! Në garë Basha, Kadilli, Shehaj dhe Harxhi

Kryesia miraton 4 kandidatë për kryetarin e ri të PD! Në garë Basha, Kadilli, Shehaj dhe Harxhi

Kryesia e PD votoi unanimisht që gara për kryetar partie të ketë 4 kandidatë. Ata janë Lulzim Basha, Fatbardh Kadilli, Edit Harxhi dhe Agron Shehaj.


Lajmi kryesor:

Debate në kryesinë e PD-së, miratohen 4 kandidatatët për kryetarin e ri! Në garë përballë Bashës, Kadilli, Shehaj dhe Harxhi! Skualifikohen 5 të tjerë, anëtarja e grupit 'Për PD': Akt i rëndë


  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria mbetet me një Gjykatë Apeli në Tiranë, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Gafë e rëndë nga Kumbulla, Cremonese eliminon Romën nga Kupa e Italisë

VIDEO/ Gafë e rëndë nga Kumbulla, Cremonese eliminon Romën nga Kupa e Italisë