Kukësi zonë e kuqe, por makinat dhe qytetarët mbushin rrugët, qyteti si në një ditë të zakonshme (VIDEO)

Kukësi është një nga zonat e kuqe në vend përsa i përket koronavirusit, pasi deri më tani 18 raste janë regjistruar në këtë rreth, ndërkohë që pesë prej tyre vijojnë të mbeten aktiv.

Gjithsesi qytetarët duket se e kanë harruar këtë detaj, pasi qyteti sot i ngjan një ditë të zakonshme. Rrugët, trotuaret dhe të gjithë ambientet publike janë mbushur plot, duke krijuar një situatë si në ditë të zakonshme.


Lajmi kryesor:

Nga sot shtohen zonat e gjelbra, në Devoll berberët të hapur para kohe! I moshuari: Dola se u qetha, isha bërë me dy koka


Ne.k./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Rihapet çështja Gërdeci, a mendoni se do të bëhet drejtësi për këtë tragjedi?×

Lajmi i fundit

John

Grabitje në Malësinë e Madhe, denoncimi i familjarëve: U futën në shtëpi e na thanë jemi policë, morën para dhe telefonat e ikën në këmbë