Kuptimi i fortë që kanë dy unazat e ambasadores Yuri Kim (FOTO)

Ambasadorja amerikane në Shqipëri, Yuri Kim ka dhënë një mesazh shumë domethënës me anë të një fotoje. Dy unaza, një nga nëna dhe një dhuratë për veten e saj, për të nxjerrë në pah fuqinë e gruas.

“Çdo ditë në dorën e djathtë mbaj një unazë që ma ka dhuruar mamaja ime dhe në të majtën, një unazë që ia bleva vetes kur fillova punë. Gëzuar festën e nënës! Gëzuar Ditën e Grave”, shkruan ambasadorja Yuri Kim.


Lajmi kryesor:

8 Marsi festë dhe protestë, gjesti i veçantë i policisë në Vlorë! Rama 'thumbon' paraardhësit, Meta: Gratë s'duhet të keqpërdoren nga politika


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    BE heq kufizimet dhe pak raste ditore, a mendoni se mbaroi pandemia në Shqipëri?×

Lajmi i fundit

John

Frrok Çupi në Repolitix: Berisha 'tirani' i fundit në Ballkan, pas Millosheviç dhe Izetbekoviç, prandaj është e vëmendshme Amerika