Kur do ta ndajë mendjen çifti Kryemadhi-Meta? Monika: Nuk ka covid! Meta: Situata në prag katastrofe

Monika Kryemadhi dhe Ilir Meta

”Unë nuk e njoh Covid. Kush beson në zot do të jetojë i lumtur pa Covid”. Kështu do të shprehej në datë 22 Gusht 2020 kryetarja e LSI, njëherësh bashkëshortja e Presidentit Ilir Meta, gjatë pelegrinazhit në Malin e Tomorrit.

Ndërsa pas masës për vendosjen e maskës me detyrim, Kryemadhi deklaronte se nuk do ta zbatojë si masë.

Por, ditën e sotme, bashkëshorti i saj, Ilir Meta, teksa shpërndante një shkrim të portalit të Çim Pekës duke i drejtuar një letër ministres së Shëndetësise dhe kryeministrit, shkruante se ”Situata e pandemisë pritet të përkeqësohet drejt një katastrofe, që duhet parandaluar në kohë”

Deklaratat e çiftit Meta-Kryemadhi janë katërcipërisht të kundërta me njëra tjetrën, ku teksa Monika deklaron se nuk ka Covid, i shoqi shkruan se jemi në prag katastrofe. Tani, çifti duhet të ndajë mendjen nëse ka apo jo Covid. /LEXO.AL

E.M./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  A po zbatohet vendimi i ekspertëve që ndalon grumbullimin e më shumë se 10 personave?

Komento

Komente

 • JamKushJam: 28/10/2020 16:05

  hahahahahahahahahahahaha.....Kete unitet qe kan ne familjen e tyre duan ta ndertojne dhe po te vijne ne pushtet...

  Përgjigju
 • Ben Tironci: 28/10/2020 15:29

  Na qelben Tironen keta pisa Mona- Meta

  Përgjigju
 • Bobo: 28/10/2020 13:43

  Rrace muti me te urryerit e kesaj bote familje mafioze hajdute dhe vrasesish

  Përgjigju
 • Hinglateri: 28/10/2020 13:37

  Cift halesh si minjte e gjirizeve

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Akuzohet për falsifikim të dokumenteve, arrestohet juristi i Kadastrës së Vlorës