‘Kur putha Bujar Asqeriun shkalloi farefisi’, Arjola Demiri rrëfen vështirësitë që ka hasur në karrierë

‘Kur putha Bujar Asqeriun shkalloi farefisi’, Arjola Demiri rrëfen vështirësitë që ka hasur në karrierë

Aktorja e njohur Arjola Demiri ka qënë një ndër protagonistet e mediave rozë kjo edhe për pjesëmarrjen e saj në ‘Big Brother Vip’. Brenda mureve të shtëpisë, Arjola gjen rastin për të rrëfyer historitë e saj jetësore dhe vështirësitë që ka hasur. Ditën e sotme ajo ka ndarë me Einxhel dhe publikun një episode nga jeta e saj ku është paragjykuar nga familjarë e të afërm mbi një skenë puthjeje me aktorin e shquar, Bujar Asqeriu.

‘Bëra filmin ‘Njerka’, që isha në film me Bujar Asqeriun që puthesha, shkalloi farefisi. Edhe mami më thoshte; ça faji kam unë…. I thashë mamit se ky është profesion, ka edhe më keq,”, është shprehur ndër të tjera Demiri

 

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Integrimi në BE, a duhet të ndahet Shqipëria nga Maqedonia e Veriut?×

Lajmi i fundit

John

Rikthehet si drejtor Denion Mejdani, i biri i presidentit Rexhep Mejdani! Emërohet në krye të Qendrës për Rehabilitimin e të Kthyerve nga Aktiviteti Terrorist