Kurbin/ Kush është nëna e 10 fëmijëve që vrau burrin me sqepar kur po flinte (FOTO)

Kurbin/ Kush është nëna e 10 fëmijëve që vrau burrin me sqepar kur po flinte (FOTO)

1653638268_llesh.jpg

Report Tv ka siguruar fotografinë e çiftit Llesh dhe Drane Deda. Kjo e fundit u dënua me 14 vite burg pasi vrau bashkëshortin e saj me sqepar kur po flinte. Në dëshminë e saj pas krimit që ndodhi në Kurbin në nëntor të vitit 2020, Drane Deda tha se iu nxi jeta dhe nuk duronte dot më, ndaj e ka qëlluar kur po flinte. Sipas saj, Llesh Deda e detyroi të bënte 10 fëmijë.


Lajmi kryesor:

Kurbin/ Vrau bashkëshortin me sqepar kur po flinte, nëna e 10 fëmijëve dënohet me 14 vite burg! Dyshohet se dhunohej vazhdimisht nga burri i alkoolizuar


A.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A jeni dakord me nismën e PS për të zbuluar politikanët bashkëpunëtorë të ish-sigurimit?×

Lajmi i fundit

Trump nuk kundërshton publikimin e urdhrit për bastisjen vilës nga FBI: Dokumentet bëjini publike menjëherë

Trump nuk kundërshton publikimin e urdhrit për bastisjen vilës nga FBI: Dokumentet bëjini publike menjëherë