Kush është 30-vjeçari i plagosur me thikë në Fushë Krujë, së bashku me të atin

Alban Stafuka

1597001782_ALBANSTAFUKA.jpg

Alban Stafuka

Report Tv siguron foton e Alban Stafukës, 30 vjeç, i cili është plagosur mbrëmjen e sotme me thikë së bashku me të atin në Fushë Krujë. 30-vjeçari kishte pak kohë që ishte kthyer nga Spanja, ndërsa jetonte në fshatit Larushk të Fushë Krujës.


Lajmi kryesor:

Fushë Krujë/ Nuk donte t'u hapte rrugën, i sëmuri mendor plagos me thikë babë e bir dhe largohet me biçikletë


I.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të hapen klubet e natës, diskotekat dhe të lejohet muzika?×

Lajmi i fundit

John

Paketa me 5 pika/ Basha: Duhen 312 mln euro për 6 muajt e ardhshëm! Të merren nga anulimi i tenderave korruptiv