Kush është “engjëlli mbrojtës” i Valbona Selimllarit?

Kush është “engjëlli mbrojtës” i Valbona Selimllarit?

Valbona Selimllari

Valbona Selimllari konsiderohet si ikona e bukurisë shqiptare dhe karakterizohet nga ëmbëlsia. Ajo rrezaton vetëm mirësi dhe dashuri.

Valbona Selimllarin e kanë surprizuar duke i dërguar një buqetë me lule. Lulet ia ka dërguar producentja e mirënjohur, Vera Grabocka, e njohur për realizimin e programeve më të ndjekur nga audienca e gjerë.

Nëpërmjet një postimi në Instagram ajo duket  se rrezaton nga lumturia  dhe e quan Grabockën "engjëllin e saj mbrojtës".

Të mos harrojmë që Valbona Selimllari është pjesë e jurisë në shoën televiziv më të ndjekur “Dance with me” të drejtuar nga Alketa Vejsiu.

 

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Qeveria shtyn zbatimin e fashës 800 kWh për çmimin e energjisë, mendoni se është zgjidhja e duhur?×

Lajmi i fundit

Kërcënim nga Irani: Kemi dronë të hekurt që mund të godasin kampin e MEK në Shqipëri

Kërcënim nga Irani: Kemi dronë të hekurt që mund të godasin kampin e MEK në Shqipëri