Qëndrimi në shtëpi nxjerr në pah një anë tjetër të Valbona Selimllarit. Talenti i fshehur i ish miss-it

Ditët e qëndrimit në shtëpi kanë 'zbuluar' edhe anë të tjera, talente të fshehura të personazheve të njohura në vend.

Disa kanë zbuluar se dinë të gatuajmë mirë, të tjerë se kanë vesh muzike, e të tjerë se dinë të pikturojnë bukur. 

Në nje video-selfie të publikuar disa ditë më parë në Instagram, Valbona Selimllari ka treguar se po argëtohet duke luajtur lojën e njohur "Ludo King" me vajzën dhe nipin e saj", nje lojë e vizatuar nga ish missi. 

Në dukje e thjeshtë, por Valbona duket se ka talent edhe në pikturë. 


Lajmi kryesor:

Nëse nuk shkojmë dot në teatër, teatri vjen te ne! Artistët interpretojnë nga shtëpia "Liria e fukarenjve"


D.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    I kishte mbetur 1 vit e 8 muaj burg, gjykata liron Tahirin. Si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Tensionet në veri, Rama intervistë për BBC: SHBA dhe BE kanë të drejtë, Kurti jo! Kosova dhe Serbia të ulen në tryezën e bisedimeve

Tensionet në veri, Rama intervistë për BBC: SHBA dhe BE kanë të drejtë, Kurti jo! Kosova dhe Serbia të ulen në tryezën e bisedimeve