Kush është shtetasi turk që u kap duke blerë vota për LSI-në në Vlorë

Report TV ka siguruar foton Abdulgafur Balikçi, 23 vjeç, shtetasi turk i kapur ditën e djeshme për blerje të votave në llogari të LSI-së në Vlorë.

Gjatë fushatës elektorale të LSI-së në Vlorë ai është takuar edhe drejtuesin politik të qarkut dhe kryesuesin e listës së LSI, Luan Rama. Vetë Luan Rama ka shkruar para disa ditësh, se Gafuri (Abdulgafur Balikçi) siç dhe i thërrasin është nga Turqia , por është bërë më vlonjat se vetë vlonjatët. Luan Rama shkruan se ai vjen nga PS dhe i është bashkuar LSI-së. Shtetasi turk është ai me kapele të kuqe në kokë me logon e LSI-së.

Postimi i Luan Ramës


Lajmi kryesor:

U kapën duke blerë vota për LSI-në, procedohen penalisht 2 persona në Vlorë! U gjenden para dhe bllok shënimesh me emra


I.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A është gati Shqipëria për sezonin e ri turistik?×

Lajmi i fundit

John

Po shisnin drogë në një lokal në zonën e plazhit, arrestohen 4 persona në Durrës! Sekuestrohen 900 gramë kokainë