Kuvendi voton vëllanë e deputetes socialiste në krye të Inspektoratit të Lartë të Drejtësisë

Kuvendi voton vëllanë e deputetes socialiste në krye të Inspektoratit të Lartë të Drejtësisë

1579540561_metani2.jpg

Artur Metani është zgjedhur kreu i Inspektoratit të Lartë të Drejtësisë me 98 vota pro, 8 kundër, ndërsa 9 të tjerë nuk kanë votuar. Metani është vëllai i deputetes socialiste Eglantina Gjermeni. Pas votimit, Metani është betuar në foltoren e Kuvendit, përpara deputetëve.


Lajmi kryesor:

Zgjidhet kreu i ILD-së! Ruçi: Sesioni i punëve të mbaruara, hapim negociatat para majit 2020


  • Sondazhi i ditës:

    Finalja mes Spanjës dhe Anglisë, sipas jush kush e fiton Euro 2024?×

Lajmi i fundit

LAJM I FUNDIT/ Qëllohet ndaj Donald Trump, plagoset në njërin vesh gjatë mitingut. Vritet atentatori!

LAJM I FUNDIT/ Qëllohet ndaj Donald Trump, plagoset në njërin vesh gjatë mitingut. Vritet atentatori!