Kërcënoi familjarët e tij me kallashnikov pas një sherri, arrestohet 41 vjeçari në Tiranë (EMRI)

Një ngjarje kriminale brenda familjes është parandaluar nga policia në Tiranë. Në pranga ka rënë 41 vjeçari Julian Xhima, banues në Kombinat.

Ky i fundit me një kallashnikov, ka kërcënuar familjarët e tij në lagjen “Misto Mame” pas një konflikti për motive të dobëta.

Në kuadër të provës materiale u sekuestrua arma e zjarrit “kallashnikov” me të cilën 41 vjeçari, Xhima, kërcënoi familjarët e tij.

Ndërkohë grupi hetimor vijon punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

B.V/KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Si e vlerësoni urdhrin për heqjen e pushimeve verore për policët?×

Lajmi i fundit

Euro 2024/ Paqe në Leipzig, Holanda dhe Franca barazojnë 0-0! Polonia jashtë Europianit

Euro 2024/ Paqe në Leipzig, Holanda dhe Franca barazojnë 0-0! Polonia jashtë Europianit